«Le Bourget-2017»: на перехресті лідерських інтересів

Абсолютним «must see» цього місяця став 52-й Міжнародний паризький авіасалон «Le Bourget-2017», що проводиться ще з 1909 р. по 2 рази на рік і який цього разу зміг зібрати ціле сузір’я лідерів авіаційної та космічної промисловості із понад 50-и країн світу та приблизно 350 тисяч охочих на власні очі побачити нечувані новинки.

Це було справді грандіозне дійство у передмісті Парижа, де провідні фахівці всезагального масштабу мали змогу не лише продемонструвати власні інноваційні доробки в галузі авіації, а й обмінюватися цінним досвідом із іншими учасниками даного заходу, серед яких були потенційні бізнес-партнери, талановита освічена молодь і просто поціновувачі творчості.

Зокрема, на «Le Bourget-2017» Україну представили делегації ДК «Укроборонпрому», авіаційних і ремонтних заводів – ДП «АНТК імені О. К. Антонова», ЗМКБ «Прогрес» імені академіка О. Г. Івченка, ПАТ «Мотор Січ», ДП «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова»», а також генеральний директор ХДАВП О. Г. Кривоконь.

Безперечно, родзинкою українського візиту в Париж виявився тріумфальний демонстраційний політ під класичну мелодію поки що не ліцензійної, проте вже цікавої для замовників, зокрема Саудівської Аравії, спроектованої за півтора року експериментальної моделі Ан-132, яка здійснила вдалий політ у відведені 4 хвилини та встигла презентувати маневрені й швидкісні показники, а також, як повідомляє ТСН, здійснити фірмовий «антонівський» захід на посадку, а саме з крутим креном. Виготовлений «Антоновим» літак-красень із канадськими двигунами й американською авіонікою досить символічно стояв першим, відкриваючи виставку українським прапором. За словами президента ДП «Антонов», невдовзі планується запустити серійне виробництво Ан-132.

Як відомо, «Le Bourget-2017» – потужний плацдарм для проведення плідних ділових переговорів і пошуку партнерів. Авіасалон охопив значну частину території, тож учасникам у прямому значенні слова довелося подолати непростий шлях, аби досягти бажаного.

Директор ХДАВП активно підключився до перемовин із такими провідними компаніями як «Safran», «Deloitte», «Parker Aerospace», «Aviall», «Honewell», «Liebherr-aerospace», «Liebherr-elektronik GMBH» тощо. Наприклад, із представниками «General electric» було досягнуто домовленості провести навчальні семінари з питань інтегрованих комплектів авіакомплексу на території ХАЗу. До того ж порушувалися питання включення компаній у розробку та процес модернізації й доставки комплектації для наших літаків. Крім того, іноземним організаціям надійшла пропозиція відкрити філіали й розмістити їхню продукцію на території ХАЗу з метою її здешевлення, адже наше підприємство має вигідне місцезнаходження в першій столиці України, необхідний масив кадрів і володіє низкою інших переваг для закордонних компаній.

У першу чергу після повернення із Франції директор доручив укласти договір про нерозголошення, а також надіслати листи-звернення для подальшої співпраці з потенційними бізнес-партнерами.

Отже, французький зліт лідерів авіаційної й космічної індустрій вкотре дав зрозуміти, що обмін досвідом і співробітництво є запорукою розвитку й однією з найважливіших передумов досягнення успіху.

https://www.siae.fr/le_salon/presentation_du_salon.htm

Джерело: Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *