Олександр Кривоконь – новий керівник ДП «АНТОНОВ»

Наказом ДК «Укроборонпром» від 15 серпня 2017 року на посаду виконуючого обов’язки Президента ДП «АНТОНОВ» призначено Олександра Григоровича Кривоконя.

Це рішення обумовлене успішною роботою Олександра Григоровича на чолі Харківського Державного Авіаційного Виробничого Підприємства, що входить до складу ДК “Укроборонпром”. За півроку він реалізував антикризову стратегію, що надало змогу здійснити перші кроки для реанімації ХДАВП та забезпечити його замовленнями.

Новий керівник ДП «АНТОНОВ» ставить за стратегічну мету розвиток підприємства протягом найближчих 10 років до рівня сучасної, здатної до самостійного розвитку, конкурентоспроможної, інтегрованої до міжнародної системи авіабудування компанії. «АНТОНОВ» має стати головною інтегруючою ланкою, справжнім науковим, маркетинговим, творчим центром авіаційної галузі України», – зазначає О.Г.Кривоконь.

1 коментар до “Олександр Кривоконь – новий керівник ДП «АНТОНОВ»

  1. Іван Новицький

    Правильне і важливе державницьке призначення, оскільки Олександр Кривоконь – це талановитий, сучасний і досвідчений топ-менеджер. Володіє високим рівнем організації і менеджменту виробництва, про що свідчать позитивні результати його діяльності з пропередніх місць роботи. Вбачається, що Олександр Григорович таки поставить на крило “Антонов” тому, що “афганці” вміють тримати удар і не залишають справу на півдорозі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *